Blok Jana Jandourka

7.05.2007   To byla ženská!

To byla ženská!

Tvrdnul jsem včera v práci až do večera, neb jsem čekal na výsledek francouzských voleb. Bylo by hloupé pustit do tisku verzi, že Sarkozy vyhrál, když by to bylo naopak. Znáte ty volby, všechno je to poslední dobou půl na půl a to po celém světě.

Ale nakonec jsem nelitoval. Když jsem si pustil v 20.00 TV, viděl jsem neuvěřitelnou Royalovou, jak přiznává porážku. V klidu a s úsměvem. Ta musí mít nervy buď žádné, nebo ze železa. Byla ještě lepší než Kerry. Když to srovnám s upoceným Paroubkem a jeho povolebním zmítáním, hned byl vidět ten rozdíl asi tří tříd ve srovnání s námi. Já jsem vnitřně byl spíše pro Sarkozyho, ačkoliv doopravdy tomu mohou pochopitelně rozumět jen Francouzi, ale když teď Royalová zbyla, mohli by nám ji na chvilku půjčit. Abychom si odpočinuli od toho pokřikování a podávání trestních oznámení a podobných zatuchlých vopruzů.

Komentáře (2) Kategorie: --nezařazeno--

Komentáře

marcanov (WWW) , 10.05.2007, 18:11:38
Viděla jsem je oba na ČT 24 v předvolebním konfliktu v diskuzi, a přitom vypadali kultivovaně. Ale nevím, jestli to není jen projekce.Slušelo jim to víc než p. Paroubkovi.

Análka , 31.05.2007, 16:38:57
Svatá slova!

Přidání komentáře...

Nick nebo jméno:

E-mail:

URL vašich stránek:

Váš vzkaz:
Oblíbené blogy

Archivy

Ostatní

VzkazHodnoceníRSS ExportRSS KomentářeCounterbloguje.cz- [CNW:Counter] -