Blok Jana Jandourka

2.07.2008   Čtenáři mi píší

... a píší...

TAK TOHLE JSEM OMYLEM NAPSAL NA TENHLE STARÝ BLOG. NEVA, PŘEHODÍM TO I NA TEN NOVÝ.

 

To jsem si zase dal. Napsal jsem 30. 6. do Listu živitelky glosu a schytal to od čtenářů s jasným názorem. 

Nejdříve text:

V Brně se s pochodem gayů a leseb střetly dva druhy nacionalistů: dost primitivní náckové a o něco méně primitivnější a zato rafinovanější národovci.
Ti přihlouplější zaútočili slzným plynem. Ti rafinovanější označují lidi odlišné sexuální orientace za devianty a doufají, že tak veřejnost nakloní na svou stranu.
Být jimi, dal bych si s takovým nálepkováním pozor. Deviantní chování — aspoň podle sociologie — je takové, které porušuje společenské normy, a lidé pak narušitele za devianta následně označí. Národovci ověšení cizácky nečeskými nápisy Bohemia (o vyholených náccích ani nemluvě) by měli vzít na vědomí, že naše zákony i veřejné mínění je vůči homosexualitě tolerantní. Většině lidí nevadí ani registrované partnerství. Zato, jak můžeme dle mizivé volební a veřejné podpory jejich postojů soudit, by bylo spíše na místě za devianty označit členy spolků, které hlásají pomatený nacionalismus a vybíjejí se v bizarních aktivitách. Třeba jako je zakládání všelijakých obskurních gard.
Lidé tohoto typu se pořád ohánějí tím, že něco je proti přírodě. Těžko říct proč, i mezi zvířátky existuje náklonnost jedinců stejného pohlaví. Že by i němé tváře podlehly nějaké cizácké propagandě? Proti přírodě to tedy nebude. Zato řádění extremistů je zcela jistě deviací od civilizačních hodnot.


Načež mi odpověděl jakýsi Ing. M. V.: 

Vážený pane, ve společnosti kde se heterosexuální vztah a fungující smíšená rodina považuje za téměř nenormální, je potřeba se propagaci homosexuálních vztahů náležitě bránit. Podle záběrů z TV, chování účastníků pochodu bylo velice obscénní a nevhodné jej provozovat na veřejnosti. Bylo by to nevhodné i u smíšených párů. Ať si každý provozuje v sexu co chce, ale v soukromí a neobtěžuje ostatní lidi. Pokud to někdo nechce pochopit je dobře, že se najde skupina lidí, která se jim snaží v těcto oplzlých a nevhodných projevech zabránit, když to není schopný udělat stát nebo společnost. Hodnotit tyto lidi není v tomto případě na místě. Zajímala by mě Vaše sexuální orientace.

 

Vlastně by měl být člověk rád, že se o něj někdo podrobně zajímá. Z textu pana inženýra se však nezdá, že by měl zájem o intimnější seznámení. Mě by zase zajímala jeho politická orientace. Ale zase ne tak moc.

Komentáře (0) Kategorie: --nezařazeno--

Komentáře

Přidání komentáře...

Nick nebo jméno:

E-mail:

URL vašich stránek:

Váš vzkaz:
Oblíbené blogy

Archivy

Ostatní

VzkazHodnoceníRSS ExportRSS KomentářeCounterbloguje.cz- [CNW:Counter] -